Prekių katalogas

Akumuliatorinės teleskopinės gyvatvorių žirklės THS 42/18V P4A

 • Akumuliatorinės teleskopinės gyvatvorių žirklės THS 42/18V P4A

  Kaina 20499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  THS 42/18V P4A Li-Ion 18V/ 2,5Ah; ašmenų ilgis 42cm; tarpas tarp dantų-16mm; telesk. kotas pasiekti iki 3m;
   

  Gamintojas
  Gardena
 • Aukštos gyvatvorės apsaugo jūsų privatumą. Bet kai jas reikia pakarpyti, norėsite, kad privatumas nebūtų toks prioritetas. Nebent naudosite GARDENA akumuliatorines teleskopines gyvatvorių žirkles „THS 42/18 P4A“. Su jomis lengvai pasieksite iki 3 metrų aukščio gyvatvores. Pjovimas ant drebančių kopėčių jau praeitis, visada galite saugiai stovėti ant tvirto pagrindo abiem kojomis ir niekada nereikės jaudintis dėl maitinimo kabelio.

  Dėka LED indikatoriaus ant gaminio rankenos, jūs visada žinosite dabartinį akumuliatoriau įkrovimo lygį. Su komplektuojamu akumuliatoriumi veikimo laikas yra iki 100 minučių arba iki 250 m2 gyvatvorės.
  Teleskopinės gyvatvorių žirklės sveria 3.4 kg kartu su akumuliatoriumi, rankenos ergonomiškas dizainas ir puikus svorio centras. Tai reiškia, kad gaminys patogiai ir saugiai telpa jūsų rankose, net kai teleskopinė rankena yra pailginti iki maksimumo 3 metrų. Jums reikia apkirpti gyvatvorę? Tai ne problema: gyvatvorių žirklių kirpimo galvą galima pakreipti, ši funkcija labai patogi, kai reikia kirpti arti žemės. Jums nebereikės daugiau lenktis arba klauptis ant kelių norint apkirpti gyvatvorę.
  Šakos ir šakelės kurių storis iki 16 mm, bus nukirptos be jokių didesnių pastangų. Puiki ašmenų geometrija užtikrina, kad kiekvienas kirpimas būtų atliktas tiksliai ir švariai. Dėl 42 cm ašmenų ilgio, jūs greitai suformuosite savo gyvatvorę, per visą jos ilgį.

  Jei norite transportuoti arba sandėliuoti teleskopines gyvatvorių žirkles jūs galite lengvai, be jokių įrankių padalinti gaminį į dvi dalis.

  GARDENA akumuliatorinės teleskopinės gyvatvorių žirklės „THS 42/ 18V P4A“ komplektuojamos kartu su įkrovikliu ir 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Gyvatvorėms iki 3m aukščo
  Lengvos akumuliatorinės teleskopinės gyvatvorių žirklės patogiai telpa rankoje dėl ergonomiško dizaino rankenos ir idealaus svorio centro. Taigi, galite pjauti aukštas gyvatvores, neįdėdami daug pastangų ir tvirtai laikydamiesi - galite dirbti iki trijų metrų aukščio, kai teleskopinė rankena yra visiškai ištiesta.

  Tai viskas, ko jums gali prireikti
  Teleskopinės gyvatvorių žirklės THS 42 / 18V P4A tiekiamos kaip pilnai paruoštas naudoti rinkinys su 18 V akumuiatoriumi ir įkrovikliu iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“, kurį galima greitai įkrauti ir naudoti daugelyje kitų gaminių. Veikimo laikas su komplekte esančia baterija yra iki 100 minučių ir iki 250 m2 gyvatvorės.

  LED indikatorius
  Ant gaminio aiškiai matomas LED ekranas rodo dabartinį akumuliatoriaus įkrovos lygį. Jūs visada žinosite, kiek laiko galite dirbti ir kada ateis laikas užtarnautai pertraukai.

  Kreipiama pjovimo galvutė
  Vienu mygtuko paspaudimu pjovimo galvutę galite paprasčiausiai pakreipti 90 laipsnių kampu, jei norite nupjauti gyvatvorės viršų. Tai galite padaryti patogiai ir be jokio papildomo krūvio.

  Geriausi pjovimo rezultatai
  Ašmenys yra patvarūs ir tvirti, jų geometrija yra puikiai suprojektuota - tiksliam, švariam ir greitam pjovimui be pertraukų.

  18V "POWER FOR ALL" akumuliatorius - daugiau nei įprastas akumuliatorius
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems! 

  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14732-20
  EAN-Code: 4078500054287
  Variklio specifikacijos
  Baterijos įtampa 18 V
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Standartinė įranga
  Pjovimo ašmenų ilgis 42 cm
  Vibracija ir triukšmo duomenys
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 90 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 72 dB(A)
  Vibracija (ah) Vibration max ah 1 m/s²