Prekių katalogas

Akumuliatorinė vejapjovė "HandyMower 22/18V P4A"

 • Akumuliatorinė vejapjovė "HandyMower 22/18V P4A"

  Kaina 24499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  "Handy Mower" 22/18V P4A Pjovimo plotis: 22cm; Mulčiavimo peilis; Veikimo laikas: ~ min; Nupjaunamas plotas ~ 50 m2; Kompaktiškai sandėliuojama Kompl.: akumuliatorius P4A ir pakrovėjas

  Gamintojas
  Gardena
 • Akumuliatorinės vejapjovės puikus komplektas. Puikiai tiks nedideliems sodams iki 50 m2 ploto
  Pjaukite gražiai.
  Naudodami akumuliatorinę vejapjovę "HandyMower" 22/18V P4A, išlaikyti savo mažą, gražų sodą dar niekada nebuvo taip lengva. Maksimalus veikimo laikas 25 minutės, tai leidžia nupjauti apie 50 m² vejos, todėl puikiai tinka mažoms vejoms. Dėl lengvo svorio ir kompaktiško dizaino pjauti veją bus taip lengva, kaip siurbti kambarį.

  Vejapjovė "HandyMower" turi 22 cm mulčiavimo peilį, kuris smulkiai susmulkina žolės nuopjovas ir leidžia jiems nukristi atgal į žemę. Šios nuopjovos veikia kaip natūrali trąša. Nereikia rinkti ar šalinti žolės - taip sutaupysite laiko ir vietos. Trijų padėčių pjovimo aukščio reguliavimo pagalba, pritaikysite gaminį prie norimo žolės pjovimo aukščio. Galimybės valdyti rankeną viena ar dviem rankomis. Tai suteikia daug lankstumo dirbant nedidelaiame sode. Dėl pasukamos rankenos judėti bus dar patogiau. Vejapjovė yra manevringa ir pasiekia sunkiai prieinamas vietas po įvairiais daiktais ir pjauna net siauruose praėjimuose.
  Ant gaminio lengvai matomas LED indikatorius, rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Kai baigsite pjovimą, rankena pasislenka į vertikalią padėtį, kad būtų lengva ir kompaktiška sandėliuoti.

  HandyMower 22/ 18V P4A“ komplektuojama kartu su įkrovikliu ir viena 2.5 Ah 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Idealiai tinka mažoms vejoms iki 50 m²
  Dėl patogaus dydžio ir akumuliatoriaus veikimo laiko „HandyMower“ yra ideali vejapjovė mažoms vejoms iki 50 m² ploto.

  Tai viskas, ko jums reikia
  "HandyMower“ yra paruoštas naudoti rinkinys su įkrovikliu ir viena 2,5 Ah 18 V baterija iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Baterija veikia iki 25 minučių.

  Nereikia išmesti nuopjovų
  „HandyMower“ taupo laiką, nes nereikia išmesti žolės nuopjovų.

  Lengva, manevringa ir kompaktiška
  „HandyMower“ yra labai lengva, judri ir lengvai valdoma vejapjovė. Nesunkiai pateksite į sudėtingai prieinamas vietas ir nesusidursite su jokiomis sodo kliūtimis.

  Mulčiuojantys ašmenys - tobulas vejos pjovimas
  Taip smulkiai pjaunant žolę 22 cm mulčiavimo ašmenimis, nuopjovas galite palikti vejoje ir naudoti kaip natūralias trąšas.

  LED indikatorius
  Tiesiai ant įrankio aiškiai matomas LED ekranas pateikia informaciją apie dabartinę akumuliatoriaus įkrovimo būseną. Taigi jūs visada žinote, kiek laiko galite tęsti darbą - ir kada atėjo laikas pertraukai. 

  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14620-20
  EAN-Code: 4078500054157
  Specifikacijos
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Pjovimo plotis 22 cm
  Pjovimo aukštis, min.–maks. 30-50 mm
  Aukščio reguliavimo padėtys 3